Що входить в послуги генерального підрядника?

Генеральний підрядник несе відповідальність за повсякденний нагляд над будівельним майданчиком, управління торговими операціями, а також передачу інформації всім залученим сторонам протягом усього будівельного проекту. В послуги генерального підрядника входять різні операції і завдання.

Що входить в послуги генерального підрядника?

Генеральний підрядник — це головний менеджер з будівництва, найнятий клієнтом. Залежно від методу реалізації проекту підрядник представляє пропозицію з фіксованою ціною або заявку, яка містить його ціну з урахуванням витрат. Генеральний підрядник розглядає вартість накладних витрат, загальні умови, матеріали та обладнання, а також вартість робочої сили, щоб повідомити власнику розрахункову вартість проекту.

Обов’язки підрядника

В послуги генерального підрядника входить надання всіх матеріалів, робочої сили, обладнання, такого як інженерні машини і інструменти, і послуг, необхідних для будівництва проекту. Генеральний підрядник часто наймає спеціалізованих субпідрядників для виконання всіх або частини будівельних робіт. При використанні субпідрядників генеральний підрядник несе відповідальність за якість всіх робіт, які виконуються кожним окремо і всіма разом найманими особами.

Обов’язки генерального підрядника можуть включати:

  • Подачу заявки на отримання дозволу на будівництво;
  • Консультування клієнта, яким він найнятий;
  • Забезпечення безпеки власності;
  • Надання тимчасових комунальних послуг на об’єкті;
  • Управління персоналом на ділянці;
  • Забезпечення геодезичних і інженерних робіт;
  • Видалення або переробку будівельних відходів;

Генеральні підрядники часто самі виконують будівельні роботи. Набуваючи досвіду роботи, вони дізнаються про різні аспекти будівництва, включаючи кладку, столярні вироби, сантехнічні роботи і так далі. Генеральні підрядники на початку діяльності спілкуються з субпідрядниками і можуть отримати управлінські навички, необхідні їм для управління власною компанією.

ПБФ Груп має 8річний досвід роботи в будівельній галузі, а також рекомендації клієнтів і ділових партнерів. У Києві компанія побудувала безліч багатоповерхових комплексів, які служать живим прикладом надійності організації. ПБФ Груп надає комплексні послуги і будує котеджі під ключ, працює як генеральний підрядник, займається оформленням документації та облаштуванням прилеглої до будинків території.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ