Про компанію

 

ПБФ ГРУП — лідер на будівельному ринку України. Ми почали роботу в 2006 році і сьогодні пишаємося репутацією багатопрофільної генпідрядної компанії, що успішно реалізує масштабні проекти житлового будівництва. 

За роки існування нами здано більш ніж 40 об’єктів, серед яких сучасні житлові комплекси, торгові центри, паркінги, дитячі садки, приватні котеджі.

 

 

37+

завершених

будівництв

 

 

 

 

Досвідчені фахівці нашої компанії організували генпідряд таким чином, що всі етапи будівництва проходять без затримок і у встановлений строк, а результати радують замовників. Наша робота отримує високі оцінки і схвалення від клієнтів, що змушує нас пишатися своїм професіоналізмом і з ентузіазмом братися за нові проекти.

 

 

Ми ставимо в пріоритет побажання і вимоги замовника, чітко дотримуємося термінів виконання робіт і сумлінно вирішуємо поставлені перед нами завдання. Своїми силами і з залученням партнерських компаній ми справляємося з усіма видами послуг з будівництва, починаючи з земляних робіт і закінчуючи благоустроєм прилеглої території.

 

 

 

150+

дипломованих

спеціалістів

 

 

 

 

 

16+

років

на ринку

 

 

 

 

Відповідальний підхід до справи, більше 150 штатних висококваліфікованих фахівців і величезний досвід з будівництва складних об’єктів допомагають нам зміцнювати позиції на українському ринку.

 

На своєму шляху наша компанія співпрацювала з великою кількістю провідних будівельних підприємств

і ця співпраця сприяла потужному розвитку, як професійному, так і організаційному.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ