Житловий комплекс «White Lines»

Україна, Київ, Голосіївський район, вул. Васильківська, 1

 

Компанія ПБФ ГРУП виступила генеральним підрядником при будівництві житлового комплексу бізнес-класу «White Lines». Поруч станція метро й найбільший столичний парк. Унікальна архітектура нового покоління, футуристичне поєднання скління і глянцевого фарбування, розмежування житлової та торгової зон – тут гармонійно поєднуються естетика та комфорт.

 

На території передбачені власний торговий центр, фітнес-зал, кінотеатр, спортивний майданчик, велике ігрове містечко для дітей, дитячий садок, а також парк для прогулянок. Частина будівель віддана під комерційні приміщення – понад 150 магазинів і ресторанів, аптека, продуктовий гіпермаркет.

 

Унікальний проєкт передбачає справжній парк площею 1 гектар на даху з доступом тільки для мешканців будинку. Реалізована система автономного опалення, є підземний паркінг на 684 паркомісця, а територія закрита від сторонніх та охороняється. Сучасна технологія монолітно-каркасного будівництва з цегляними стінами й теплоізоляцією з мінеральної вати – будинки надійні, безпечні та теплі.

Количество домов

Кількість будинків

3

Количество квартир

Кількість квартир

566

Этажность

Поверховість

22-24

Сдача в эксплуатацию

Здача в експлуатацію

IV кв. 2021

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ