Житловий комплекс “Svitlo Park”

Україна, Київ, вул. Наддніпрянське шосе, 2а

 

Наша компанія виступила генеральним підрядником будівництва масштабного і багатопрофільного житлового комплексу SVITLO PARK, який будується з кінця 2018. По суті, об’єкт є міні-містом, що складається з 32 будинків від 10 до 26 поверхів і розташований на площі понад 20 га. Крім житла до складу комплексу входять сучасна школа, 9 дитсадків, дитячий розвиваючий центр, супермаркет, лікарня, спортивні та ігрові майданчики, підземний паркінг на 1604 місць, автостоянка для гостей на 1505 місць, бігові та велосипедні доріжки, облаштовані зони відпочинку.

 

Житловий комплекс розташований у мальовничій місцевості біля Дніпра, неподалік від двох озер і Київського водоспаду. Поруч проходить Столичне шосе. Комплекс межує з мікрорайоном Лиса Гора.

 

При будівництві застосовується монолітно-каркасна технологія, стіни зводяться з цегли і газоблоків, фасади утеплюються мінеральною ватою, забезпечуючи економію коштів на опаленні будівель. По закінченню будівництва в експлуатацію буде здано 7554 квартири, розвинена інфраструктура і упорядкована територія міні-міста.

Площадь зем. участка

Площа зем. ділянки

20,2 га

Количество домов

Кількість будинків

23

Количество квартир

Кількість квартир

7554

Этажность

Поверховість

10-26

Сдача в эксплуатацию

Будівництво

з IV кв. 2018

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ