Житловий комплекс «Montreal House»

Україна, Київ, Голосіївський район, вул. Велика Васильківська, 102у / вул. Антоновича, 83

 

Житловий комплекс бізнес-класу «Montreal House» зводиться в діловій частині Голосіївського району. У п’яти хвилинах їзди станції метро Либідська, Олімпійська та Палац Україна. Архітектура комплексу відображає діловий стиль Монреаля: панорамне скління, каскадна поверховість і лаконічні форми.

 

Навколишня інфраструктура – це банки, бізнес-центри, магазини, престижні заклади харчування. Розвинена й районна інфраструктура: поблизу ліцеї, кілька шкіл, в тому числі й музичні, дитячі садки. Поруч – спортивні клуби з басейнами, кінотеатр і кілька ТЦ.

 

У будівлі передбачені загальні видові тераси для відпочинку мешканців комплексу, консьєрж-сервіс для зручності власників, а також цілодобові охорона й відеоспостереження. Будується підземний паркінг з ліфтом на 197 паркомісць, перший поверх займатимуть торгові приміщення. У житловому комплексі «Montreal House» великий вибір варіантів квартир і пентхаусів із продуманими та функціональними плануваннями.

 

Монолітно-каркасна технологія будівництва, цегляні стіни й утеплення мінеральною ватою роблять нерухомість надійною і теплою. У будівлі передбачена сучасна система пожежної безпеки.

 

Візуалізація з офіційного сайту ЖК

Количество домов

Кількість секцій

2

Количество квартир

Кількість квартир

328

Этажность

Поверховість

20

Сдача в эксплуатацию

Здача в експлуатацію

II кв. 2022

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ