Житловий комплекс “Лідер”

Україна, Київ, вул. Андрющенка, 4

 

У центральному історичному районі столиці – Шевченківському – розташувався 25-поверховий житловий комплекс «Лідер». Територія комплексу обмежена вулицями Маршала Рибалко, В’ячеслава Чорновола, Андрющенка та Шолуденка. У двох кварталах від комплексу проходить одна з основних міських магістралей – проспект Перемоги. Недалеко від ЖК «Лідер» знаходиться станція метро «Лук’янівська», Київський зоопарк, кінотеатр «Київська Русь», величезна кількість магазинів, лікарень, навчальних і наукових установ, спортивні майданчики і багато іншого.

 

Будівля комплексу побудована з використанням енергозберігаючих технологій монолітно-каркасних способом. Стіни складені з кератерму і зовні утеплені мінеральною ватою. Фасад будівлі побудований за сучасними архітекторськими рішеннями з французькими балконами і панорамним склінням. Стіни квартир підготовлені під чистову обробку, встановлена ​​протипожежна система та інженерне обладнання.

 

Перші поверхи комплексу віддані під комерційні та торгові приміщення. У кожній секції будинку працюють три швидкісні ліфти – два пасажирських і вантажний. Технічним обслуговуванням будівлі займається власна експлуатаційна компанія. Навколо будинку облаштовані дитячі та спортивні майданчики, стоянка для гостьових автомобілів.

Площадь зем. участка

Площа зем. ділянки

0,651 га

Количество квартир

Кількість квартир

348

Этажность

Поверховість

25

Сдача в эксплуатацию

Будівництво

IV кв. 2012 –IV кв. 2014

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ