Житловий комплекс “Львівський квартал”

Україна, Київ, вул. Глибочицька, 13

 

Сучасний житловий бізнес-комплекс «Львівський квартал» розташований в центрі Києва в Шевченківському районі неподалік від станції метро «Лук’янівська». В комплекс входять сім будинків від 10 до 22 поверхів. Десятиповерховий будинок є комфортабельним бізнес-центром. Територія комплексу з благоустроєм, облаштовані місця паркування для гостьових автомобілів, дитячі майданчики, сквери. ЖК «Львівський квартал» – закрита територія, що знаходиться під цілодобовою охороною.

 

Будинки комплексу побудовані з використанням енергозберігаючих технологій монолітно-каркасних способом. Цегляні стіни зовні утеплені базальтовою ватою. У будинків красиві європейські фасади з панорамним склінням, індивідуальне опалення, комфортне планування квартир, підземний паркінг. При будівництві використовувалися новітні матеріали високої якості.

 

У будівлях комплексу передбачені площі для торгових і комерційних приміщень — супермаркету, салонів краси, фітнес-центрів, магазинів, кафе, аптек, іншого. Біля «Львівського кварталу» розвинена транспортна розв’язка. По сусідству знаходяться кінотеатр «Київська Русь», Лук’янівський ринок, Свято-Покровський жіночий монастир, велика кількість кафе, магазинів, спортивних клубів, лікарень.

Количество домов

Кількість будинків

7

Этажность

Поверховість

10-22

Общая площадь квартир

Заг. площа будівлі

5 523 м2

Сдача в эксплуатацию

Будівництво

II кв. 2014 –IVкв. 2016

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ