Житловий будинок на вулиці Гоголівській, 47

Україна, Київ, вул. Гоголівська, 47

 

Житловий 14-поверховий будинок, побудований нашою компанією, знаходиться в Шевченківському районі Києва. Даний район є центральним і історичним, в ньому розташовано безліч історичних та культурних пам’яток, серед яких музей «Золоті ворота», Київський зоопарк, парки Кирилівський гай, Нивки, Сирецький, імені Пушкіна і Шевченка, велика кількість зелених скверів та інших відомих місць столиці.

 

Будинок побудований за сучасним проектом з використанням новітніх будівельних технологій і матеріалів. Фасад будівлі оздоблений французькою теракотовою плиткою і панорамним склінням. На верхньому поверсі облаштована відкрита лаунж-тераса, а в підземній частині – паркінг на 65 місць, своє для кожної квартири.

 

На першому поверсі в холі знаходиться ресепшен і невелика затишна зона з м’якими меблями для гостей. Піднятися на поверх можна за допомогою швидкісних пасажирських або вантажопасажирських ліфтів. В усіх приміщеннях загального користування — холах, коридорах — були проведені оздоблювальні роботи, на підлогу покладена керамічна плитка, в квартирах зроблена чистова підготовка. Будівля обладнана протипожежними датчиками і системою відеоспостереження.

Площадь зем. участка

Площа зем. ділянки

0,0965 га

Общая площадь квартир

Загальна площа будівлі

640 м2

Загал. площа квартир

7817,2 м2

Этажность

Поверховість

14

Сдача в эксплуатацию

Будівництво

I кв. 2015 –ІІІ кв. 2016

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ