Діяльність генерального підрядника ПБФ Груп

Генеральний підрядник виконує масу завдань незалежно від того, чи займаєтеся ви будівництвом приміщень, інфраструктури або того й іншого. Великомасштабне будівництво являє собою суміш безлічі невеликих проектів, управління якими входить в діяльність генерального підрядчика.

Планування

Ефективне планування — важлива частина процесу управління проектом. Планування, бюджет, безпека на об’єкті, доступність і доставка якісних матеріалів, персонал, логістика, дотримання місцевих і національних стандартів — все це і багато іншого необхідно враховувати при управлінні проектом.

Діяльність генерального підрядника ПБФ Груп

Розуміння потреб вашого бізнесу і проекту має першорядне значення для ПБФ Груп. Це потрібно, щоб ми могли визначити, як найкраще підвищити цінність ваших будівельних проектів. Завдяки багаторічному досвіду і якісним знанням в області будівництва і супутнього інжинірингу, у нас є широкий спектр послуг, щоб надати комплексні рішення для проектів в термін, в рамках бюджету, безпечно і відповідно до вимог.

Наші послуги будуть корисні на всіх етапах реалізації проекту. ПБФ Груп проводить техніко-економічне обґрунтування будівництва, оцінку ризиків і дослідження управління.

Що ще входить в діяльність генерального підрядчика?

Це ще не все. Інший набір будівельних послуг відноситься до обладнання, інструментів і техніки, які ми використовуємо на місці. У розпорядженні ПБФ Груп знаходиться власний парк спеціалізованої техніки для різних будівельних робіт. Це гарантує високу швидкість роботи і незалежність від субпідрядників.

Діяльність генерального підрядника спрямована на те, щоб повністю взяти на себе турботи по веденню будівництва на великому об’єкті. Підрядник контролює роботу більш дрібних субпідрядників і відповідає перед клієнтом за результати їх роботи. ПБФ Груп має великий досвід у великому будівництві, наші будівлі успішно введені в експлуатацію, а клієнти готові надати позитивні рекомендації.

Крім генерального підряду компанія надає будівельні послуги:

  • Будівництво котеджів під ключ;
  • Монолітні роботи;
  • Земляні роботи;
  • Монтаж інженерних систем;
  • Організація стяжки і штукатурки;
  • Монтаж інженерних систем;
  • Гідроізоляційні роботи;
  • Благоустрій території;
  • Оформлення документації, здача об’єктів.
ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ