Вибір генерального підрядника

Вибір хорошого будівельного підрядника завжди важливий, особливо коли мова йде про виконання складних робіт. Ось короткий посібник, який допоможе знайти підходящого генерального підрядника для вашого проекту будівництва. Вибір генерального підрядника багато в чому визначає хід робіт.

Як вибрати генерального підрядника для складних робіт

Вибір генерального підрядника

Обов’язково оцінюйте кожну компанію за наступними критеріями:

  • Наявність ліцензії та свідоцтва про реєстрацію;
  • Досвід в будівництві;
  • Попередній досвід роботи в підрядних проектах;
  • Фінансові можливості;
  • Рекомендації;
  • Наявність зданих в експлуатацію об’єктів.

Досвідчений генеральний підрядник зможе правильно управляти проектом і вжити всіх необхідних заходів обережності для виконання робіт. Для будівельних робіт на промислових об’єктах це особливо важливо. Щоб успішно узгодити роботи з розширення та оновлення без зупинки виробничої лінії, генеральний підрядник повинен спочатку вислухати свого клієнта, щоб зрозуміти його конкретні потреби, і проаналізувати всі можливі варіанти, перш ніж починати проект.

Надійне управління проектом буде включати:

  • Визначення обсягу робіт, а також коштів, доступних для виконання;
  • Зразкове планування робіт з урахуванням обмежень клієнта;
  • Узгодження пропонованої програми, адаптованої до обмежень клієнта;

Під час вибору генерального підрядника ви також побачите, що деякі будівельники пропонують ремонтні послуги і спеціалізуються на аварійних роботах. Це добра ознака того, що генпідрядник може ефективно організувати роботу навіть в непередбачених і обмежених у часі обставин.

Вибір правильного ділового партнера важливий, тим більше, коли вам потрібно співпрацювати протягом тривалого часу і приймати всі необхідні заходи для забезпечення якісної роботи. Ви зрозумієте, що виконання робіт відповідно до строгих правил і процедур необхідно для мінімізації ризиків. Не соромтеся попросити обраного підрядника надати вам список аналогічних виконаних проектів, а також рекомендації від клієнтів.

При виборі генерального підрядника звертають увагу на те, щоб він відповідав вимогам, був максимально безпечним і пропонував різні послуги. ПБФ Груп має 8 років досвіду, надає комплекс будівельних послуг і побудувала безліч введених в експлуатацію будівель в Києві.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ